Szabadság, szerelem (2006)

Szabadság, szerelem

Sofiii   2020. 01. 12.

Gyönyörű film. Szomorú de gyönyörű.

Deku   2017. 10. 25.

Nálam hozta az alap szintet, szórakoztató volt, pörgős és érdekfeszítő. Igazán fantasztikus film lett, némely ponton gyengébb pillanatokkal, de nekem ezek is pozitív hatást keltettek, mert szinte hiányoztak volna belőle.

MP170506   2016. 11. 23.

Nagyon jó film! Engem mindig meghat, jól megmutatja a fontos történelmi eseményeket. Bár csatlakozva az előttem szólókhoz a színészeknél nem mindenki hozta megfelelően a karakterét. Fenyő Iván egyedül, aki jó alakítást nyújt a főbb szereplők közül.

Timon Nézhetetlen  2019. 10. 23.

Tartalmaz cselekményelemzést. Az egyik legjobb október 23-ai forradalmat bemutató film. Kezdem ott,hogy alapmű,nagyon hiteles látványvilággal mutatja be a felkeléseket,sőt még a társadalmi mentalitást is tökéletesen. Az ÁVÓ-sok gaztetteit,a megmozdul... több»

Bizsu82   2015. 01. 29.

nem tetszett. ennek oka az, hogy Dobó Kata nem jó színész szerintem, és emiatt nem tudtam beleélni magam a történetbe, pedig maga a sztori jó lenne, így viszont nekem erőltetettnek hat.

Zsofi821   2015. 01. 26.

A film hűen mutatja be az '56-os eseményeket. Magyar viszonylatban a jobbak közt van. Megrendítő, korhű, de kissé felületes film.

Prücsök   2015. 06. 29.

Nagyon hűen mutatja be az eseményeket ez a film, ami hihetetlenül megindító és megrázó. A színészek játéka kiváló, Fenyő Iván nagyon jól alakítja a karakterét. A film vége nagyszerűen lett kidolgozva, szívszorítóra sikeredett.

Összesen 748 színész és statiszta szerepelt a filmben, a stáblistán 459 név szerepel.

(harnas1207)

9 harckocsi szerepelt a háborús jelenetekben.

(harnas1207)

Kimagaslóan nagy nézőszámot hozott a hazai mozikban. (549 000 néző)

(harnas1207)

A címet Petőfi Sándor ars poeticájából vették.