Szabadság, szerelem (2006)

Szabadság, szerelem

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Sofiii   2020. 01. 12.

Gyönyörű film. Szomorú de gyönyörű.

Deku   2017. 10. 25.

Nálam hozta az alap szintet, szórakoztató volt, pörgős és érdekfeszítő. Igazán fantasztikus film lett, némely ponton gyengébb pillanatokkal, de nekem ezek is pozitív hatást keltettek, mert szinte hiányoztak volna belőle.

MP170506   2016. 11. 23.

Nagyon jó film! Engem mindig meghat, jól megmutatja a fontos történelmi eseményeket. Bár csatlakozva az előttem szólókhoz a színészeknél nem mindenki hozta megfelelően a karakterét. Fenyő Iván egyedül, aki jó alakítást nyújt a főbb szereplők közül.

Bizsu82   2015. 01. 29.

nem tetszett. ennek oka az, hogy Dobó Kata nem jó színész szerintem, és emiatt nem tudtam beleélni magam a történetbe, pedig maga a sztori jó lenne, így viszont nekem erőltetettnek hat.

Timon Nézhetetlen  2019. 10. 23.

Tartalmaz cselekményelemzést. Az egyik legjobb október 23-ai forradalmat bemutató film. Kezdem ott,hogy alapmű,nagyon hiteles látványvilággal mutatja be a felkeléseket,sőt még a társadalmi mentalitást is tökéletesen. Az ÁVÓ-sok gaztetteit,a megmozdulásokat, az önkényuralom elleni harcokat meg mindent olyan jól mutat be,mintha tényleg akkoriban vették volna fel. Rég láttam először a filmet,de változatlanul tetszik.

Összesen 748 színész és statiszta szerepelt a filmben, a stáblistán 459 név szerepel.

(harnas1207)

9 harckocsi szerepelt a háborús jelenetekben.

(harnas1207)

Kimagaslóan nagy nézőszámot hozott a hazai mozikban. (549 000 néző)