Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

thedarkman99   2018. 10. 02.

Én sokat nevettem rajta, szerintem ez nem annyira rossz film, mint amennyire le van értékelve. Vannak ennél sokkal rosszabbak is. Ha egy kicsit nevetni akarsz, megnézed.

Norcsi59   2015. 02. 18.

Majkától és Beleznaitól jobbat vártam. LEHET HOGY CSAK A MŰFAJ NEM TETSZIK, DE EGYSZERŰEN GAGYI. Csalódás volt, nem ajánlom.

Péter   2017. 02. 26.

Az első magyar film, melyre az értékelésemben nem négy vagy öt csillagot adok. Sajnos a sok jó magyar film mellett ez egy igen gyengére sikerült darab, kár érte.

Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

Kultúrsokkhoz nem kell elhagyni az országot. Előítéletek és porba omlásuk. Nehéz az alkalmazkodás az idegen környezethez, ha elkényeztetett eddig az élet. Nézhető.

czardora   2015. 06. 26.

Szánalmas próbálkozása a magyar "filmiparnak".

Gubás Gabi
Nyári Oszkár