lakilúk   2018. 07. 05.

Nagyon érdekes elgondolása van a filmnek, amit én csakis díjazni tudok, de sajnos az egész végkifejlet és a közbeni bonyodalom nem igazán tudott túllépni a B-kategóriás filmen, így amondó vagyok, hogy ezt a filmet egyszer simán meg lehet nézni, de valahogy felejthetővé is válik nagyon hamar.

jannniisscem   2018. 07. 04.

Tetszett, hogy amolyan kísérletező és próbál nem konvencionális lenni a film, de az egész nálam megbukott a gyenge alakításokon és a sablonos karaktereken. A képi világa ugyanakkor nagyon jól néz ki, szóval már csak emiatt is érdemes megnézni.

pj19   2018. 11. 01.

Én nem értek egyet az előttem szólókkal.Szerintem nagyon jó kis film.Érdekes történet és színészi alakítások,bár többet is ki lehetett volna hozni belőle,de egyszer simán nézhető darab!

Ed Skrein
Ed Skrein