Tanárok

Bogi87   2016. 05. 31.

Nekem tetszett a film, mert megidézi a '80-as évek hangulatát és zenéit. A történet izgalmas, érdekes. A filmet elsősorban azoknak ajánlom, akik szeretik az iskolai vígjátékokat és drámákat.

Mavil   2016. 06. 10.

Érdekes és izgalmas alapsztori, jó kis film, érdemes megnézni. Nick Nolte remekül alakította Alex Jurel karakterét a filmben, szóval már miatta is jár a pont.

krajcsie   2016. 10. 01.

Annak ellenére, hogy nem egy tökéletes film, nekem tetszett és nyugodt szívvel ajánlom másoknak is. Igazi nosztalgikus hangulat alakult ki bennem a 80-as évek iránt, amit a film remekül közvetít.

27 és fél millió dollár volt a film bevétele.

A vége stáblista alatt hallható a filmzenei album reklámja.

A film története a producer testvérpár, Aaron és Irwin Russo fejéből pattant ki. Irwin 10 éven át tanított New York-ban, így saját tapasztalataiból tudott kiindulni.