A tanácsadó

The Consultant

2023.03.09 AlBundy

Jól indult, de hamar elfáradt. Egyszer érdemes lehet megnézni, mivel igen rövid, így szerintem nem fogja senki sajnálni a rá szánt időt, de semmi nagy dologra nem kell számítani, még ha úgy is kezdődik.

2023.02.26 kabel

Christoph Waltz jó, de elég ez?

Ha valakinek ennyi elég, akkor ebben a sorozatban megtalálja majd, amit keres. Azonban nekem kicsit több kell, hogy egy történet jó maradjon. A sztori lényegében egy misztikus személy megjelenése körül forog. Ki ez az új főnök és miért csinál annyi furcsaságot? Sajnos a válaszok nagy része vagy metaforikus, vagy nincs megválaszolva. A főszereplőink zavaróan idióták sok esetben, és viselkedésük egyáltalán nem valóságos. A férfi főszereplőnk jegyese eltűnik, a csávó meg egy feljelentést sem tesz, és nulla erőfeszítést tesz a keresésében. Sokszor random szereplőket követünk egy ideig, hogy aztán ne tudjunk meg a szituációról semmit. Van egy enyhe vallásos vonala a szériának, de még ez sem világos, hogy a metafora része-e vagy sem. Sajnálatos, hogy annyi feldobott bizarr dolog után a sorozat inkább semmit sem magyarázott el és, a nézők kezébe helyezi a lezárásának kétértelműségét.

2023.02.24 Sniper

Az első rész kimondottan ígéretesen indult, bár azt nem látom benne, hogy ebből lenne a következő nagy sorozat. Az viszont tény, hogy Waltz kapott egy hozzá illő szerepet, amiben brillírozhat. Így az elején okés, aztán, hogy mit hoz ki belőle az évadon keresztül, az még elválik. Kezdésnek adok egy 4-est.

Lóvé
Hol nézheted: Apple TV+