Minden idők legelképesztőbb sörfuvarja

The Greatest Beer Run Ever

filmtro.hu
2022/10/02

Fogd meg a söröm!
A Minden idők legelképesztőbb sörfuvarja arról mesél, hogy mi történik, amikor valaki lehetőséget kap arra, hogy betekintsen a híradások, az ideológiák, a politikai pamfletek és a kocsmai viták mögé, hogy a saját szemével láthassa a valóságot. Hogy a patrióta küzdelem valójában rohanás az életedért egy elképzelhetetlenül mocskos vérfürdőben. Hogy a háborúban nem a hazád védelme lebeg a szemed előtt, hanem hogy túléld a következő napot, órát, vagy percet. Hogy nyolcezer kilométerre az otthonodtól az emberek ugyanúgy félnek a haláltól, mint a saját hazádban, és hogy az ellenséges ország polgárai ugyanolyanok, mint te magad vagy. Hogy soha, senkinek ne mondd azt, hogy vonuljon be nyugodtan, mert a hadseregben a hazáját szolgálni a legnemesebb dolog. Hogy a háborúnak egyetlen morzsájában sem találod meg a nemességet, a hazafiasságot, vagy bármi jót. Hogy a háború úgy szar, ahogy van. John Donohue látta, túlélte, leírta. Peter Farrelly leforgatta nekünk. A többi ránk van bízva. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!