Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A felszabadító (2020)

The Liberator

Robinson76   2020. 12. 21.

A leghősiesebb osztag

A széria története és annak megvalósítása is egyedi és szenzációs lett. Meglepően jól sikerült visszaadni a háború hangulatát, remek, ahogy bepillantást nyerünk a második nagy világégés csatáiba, a harcoló alakulatok mindennapjaiba, a háború szörnyűségeibe és a kevés, de annál felemelőbb pillanataiba. Nagyszerű és erősen elgondolkodtató alkotás, ami garantáltan sokáig emlékezetes lesz annak, aki megadja neki az esélyt.

Kanyi   2020. 11. 23.

A grafikája nagyon bejön, a történetet nagyon eltalálták a keszítők, szinte vonzza az ember tekintetét, kár, hogy csak 4 rész, szerintem kaphatott volna többet is.

Róbert   2020. 11. 13.

Remek sorozat, de több időt kell neki hagyni, nem fog egyből berántani, és nekem a stílust is szokni kellett.

Mirci   2020. 11. 15.

Hangulatában Az elit alakulatot idézi, nálam már emiatt is nyert ügye volt a sorozatnak. Tkp. mintha egy alacsony költségvetésű, rövidített változatot néznénk, ami meglepően jól sikerült, ez a félanimációs formátum egészen egyedivé teszi. Köszönet és hála az ötletért és a megvalósításért.

Gyuri   2020. 11. 14.

Igazi grafikai remekmű, amit már csak a szokatlansága és eredetisége miatt is érdemes megnézni. Engem megfogott, a történet, amit elmesél, nagyon megindító, szerintem adjatok neki egy esélyt.

necum   2020. 11. 12.

Ha szeretted a Band of Brotherst, ez is tetszeni fog, csak várd meg, amíg végleg magával ragad!

kocka   2020. 11. 11.

Nagyon izgalmas történet, amit érdemes ismerni, és engem egy pillanatig sem zavart a szűrő.

A 2020-as Veteránok Napjára készült, élőszereplős sorozatnak indult, végül mozgó képregénnyé alakult minisorozat pontosan azt nyújtja, amit első blikkre ígér: ismert háborús témát, feddhetetlen amerikai hőst, kozmetikázott történelmet. Ahogy azt megszokhattuk, ahogy azt megszoktatták velünk. több»