A másik bárány

The Other Lamb

2022.08.01 Interfectorem Sabnock

legújabb vélemény a nap véleménye

Minden jó, ha a vége jó?

Az utóbbi években a horror, vagy a misztikum zsánerében is nagy népszerűségre tettek szert a különböző szektákat, valláson kívüli dogmákat terjesztő csoportokat, vallási közösségeket bemutató témákat feldolgozó művek. Gondoljunk csak az Apostle-ra, a... Teljes kritika

2020.08.25 Greeta

Tetszett a film, de még annyi mindent ki lehetett volna hozni belőle, amitől egy emlékezetes sztori lehetett volna. Csak sok a volna.

2020.08.27 indingo

Nem igazán tudom hova tenni a filmet. Érdekesen indult a története, felkeltette az érdeklődésemet, de a közepére kicsit ellaposodott.

2020.11.02 belavagyok

Nekem rendben volt a film. Nem egy tucattörténet. Elgondolkodtató, és agyal rajta pár napig a néző.

2020.08.21 Szilonka

Horrornak álcázott művészfilm. Szépen fényképezett alkotás eg közepes és kiszámítható történettel.

2020.08.31 petraszab

Egyrészt felkavaró és gyomorforgató, másutt volt benne valami valóságszerű, amit még el is tudok képzelni, hogy vannak ilyen közösségekben élők. Egynek elment.

2020.08.21 Cs. Balázs

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja ennek az alkotásnak, avagy nesze semmi, fogd meg jól. Szépen fényképezett, igen jó színészi játékkal megfűszerezett, de teljesen lapos történet. Lehet benne keresni a mélyebb mondanivalót, de felesleges. Kár érte,... Több

2020.02.08 Toncsi

Tökéletesen csomagolt ostobaság, mást nem igen tudok róla írni. A környezet, amiben játszódik, gyönyörű, a zene is magával ragadó, de a történet merő unalom.

2020.05.19 Pimasz

Sok kockázatot rejt magában a téma, de az eredményre nem lehet panaszunk; átgondolt, jól összerakott, nem a klasszikus értelemben vett horror. Azoknak ajánlom, akik vevők az újdonságokra és a merészebb témaválasztásra.

2020.08.19 sbesz

Nagyon közepes horror, amit nyugodtan kihagyhattok. A trailer alapján mondhatom, hogy nagyobb volt a füstje, mint a lángja.

2020.08.17 Detto

Látványra érdekes és izgalmas produkció lett A másik bárány, csak sajnos ezt nem támogatta eléggé a sztori, így viszont untatott, és közepesnél jobbra nehéz lenne értékelni emiatt.