Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Babadook

(The Babadook)

hsanya182  2015. 11. 17.

Anya és fia kapcsolatáról szóló gagyibb kivitelezésű horrorisztikus thriller! Aki ismerkedik a horror műfajjal annak lehet tecceni fog e gyenge alkotás. Inkább egy sötét/parázósabb művészfilm mely groteszk módon ábrázolja az elfojtott belső énünket...Szerencsére nem olyan hosszú a film, egy nézést megér! :)

Deku  2017. 11. 20.

Kicsit unalmas és nem túl érdekfeszítő maga a sztorija de nézhető. Erre a filmre valószínűleg pár hét múlva már nem emlékszek de még így sem volt rossz benyomásom róla. Erősen tart egy bizonyos átlagos szintet.

Hedy0809  2017. 03. 07.

Imádtam a filmet!
Nem annyira horror,mint inkább elgondolkodtató.
Vannak ijesztő részek,de a legijesztőbb talán maga a valóság.
Komoly közlendője van a filmnek.
Zseniális!!!

Zsceeeka  2015. 09. 24.

Annak ellenére, hogy egy gagyibb tipikus horror filmre számítottam, nagyon jó véleményem lett a végére a filmről. Az anya lelkivilágának bemutatása nagyon jól lett kivitelezve, nem lett átlagos, ajánlom.

Loborg  2015. 09. 24.

Nagyon jó thriller - horror, amiben tényleg nem látjuk ugyan a "szörnyet", mégis végig borsódzik az ember háta. A kisgyerek-motívum mondhatni tipikus ebben a műfajban , de az anya figuráján van a hangsúly.

Essie Davis

A könyv, amely a filmben szerepelt tényleg megalkották. Kb 9 500 db kézzel készített "Babadook Pop-Up" könyvet értékesítettek.

(zsozsesz)

A babadook-nak héber jelentése van, azt jelenti: "biztosan jön".

(zsozsesz)

A megfilmesítési jogok Jennifer Kent tulajdonában vannak, aki elmondta, hogy soha nem engedné, hogy folytatást gyártsanak a filmhez, ugyanis a The Badabook szerinte egy teljes és kerek sztori.