Rémálom-sziget

Rémálom-sziget

Magic Magic

Egy csapat fiatal úgy dönt, hogy útra kelnek és bejárják Chilét. Azonban a kirándulás, hamarosan rémálommá válik a fiatalok számára.

(dulkap)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Chile
Premier: 2013.01.22.

2019.09.21 claas82

Találó cím

Egyetlen negatívumot tudok felhozni a filmmel kapcsolatban, mégpedig azt, hogy megnéztem. Nehéz véleményeznem mert annyira semmitmondó az egész mint néhány művészfilm amelyek megtekintése után úgy érzed elpazaroltál másfél órát az életedből. Egy két szívszorongató vagy idegesítő jelenettől eltekintve nem tudtam megragadni a mondanivalóját, na de nem is tagadom, talán az én értelmi képességeim nem ütik meg azt a szintet, hogy ezt a filmet élvezni tudtam volna. A címe karistolja a valóságot mert tényleg egy rémálom, csak nem a sziget hanem a történet. Se füle, se farka jelenetek, végig azt vártam, hogy történjen végre valami ami értelmet ad a káosznak, de hiába, és ennek megfelelően a lezárás is passzol hozzá... Mivel a vélemény rovatban vagyunk ezért bátorkodom leírni, hogy ha valaki nem nézi meg akkor sem lesz szegényebb az élete semmivel sem. Én nem ajánlom a megtekintését, de hát ki tudja... kinek a pap, kinek a papné. Csak azért nem minősítem nézhetetlennek mert valahogy azért végigszenvedtem, várva a nagy áttörésre, de most, hogy már tudom mit kaptam, soha többé.

2016.03.28 piZZola

Egy kissé csalódott vagyok. Úgy tudnál leginkább leírni a filmet, hogy órákig egy halom, kellemetlen embert kellett néznem. Ami ugyan jelenthet jót is, hiszen a színészek nagyon jól alakítanak, ugyanakkor a karaktereik borzasztóan idegesítőek.

2015.02.14 Domino

Nagyon tetszett a film, elképesztő, hogy egy ilyen minimális koncepcióból, milyen sok mindent ki tudtak hozni. Zavarba ejtő és provokatív. Az biztos, hogy nem mindenkinek fog tetszeni, de érdemes megpróbálkozni vele, mivel a hangulata nagyon magával ... Több

Junonál a beteges külsőt azzal érték el, hogy a sminkje alá zöld festékréteget vittek fel.Szerző: Bogi87

A film forgatása alatt a színészek együtt laktak egy nagy házban.Szerző: Bogi87

A filmben szereplő színészek egyike sem az USA-ból származik, mind különböző országból való, bár a film amerikai produkció. Szerző: Bogi87

Michael Cera a rendező családjánál lakott, és a rendezővel való együttműködés miatt tanult meg spanyolul. Szerző: Bogi87