Szűzőrség

Blockers

2019.05.08 ZozArt89

Szűziesnek nem mondható...

A Szűzőrség bőven sokkal jobb lett mint azt elsőre meg mertem volna tippelni. Ugyanis bemutató alapján én azt feltételeztem, hogy alpári poénokkal lesz tele ami főként a szexualitást teszi középpontba. Ám nem teljesen ezt kaptuk, volt persze némi ilyen jellegú szaga a dolognak de valahogy pont annyi, hogy az még korántsem csap át undorítóba. Így kaptunk egy kellemes családi filmet. Amerikában nagy szerepe van az iskolai báloknak, itt is egy ilyen szituba csöppenünk ahol a gyerekek bizony már bőven abban a korban vannak, hogy érdekli őket a testiség. Így elhatározzák, hogy véget vetnek a szüzességüknek. Azonban mégsem ők lesznek a reflektorfényben hanem a kedves szülők. Őket követhetjük majd nyomon, hogy mit meg nem tennének, hogy csemetéjük ártatlan maradjon. Kay Cannon nagyon ügyesen mutatja be a családi értékek fontosságát és emiatt lesz annyira szerethető ez a kis történet. Emellett azért némi erotikusabb poénokis pukkannak de ez valahol egy ilyen tematikájú filmtől elvárható volt. De bőven találhatunk még helyzet komikumot is. Főként azért nem érződik túlzásnak ezen poénok megléte mert a mérleg másik nyelvén ott vannak az érzelmes pillanatok amikor mosolyog mindenki szíve is. Összességében: A filmnek hatalmas szíve van, nem mentes a csúnya beszédtől és némi erősebb poéntól de ebben a formában ez bőven megbocsátható.

2018.09.17 vivikejencikelara

Könnyű kis filmecske aminek azért van egy kis mondanivalója is. Van pár igazán vicces rész benne, ami meg is maradt bennem. Jó, csak ajánlani tudom. Bár az előzetes megnézése után kicsivel többet vártam volna.

2018.05.07 Kirana80

Tegnapi megtekintés után jó 20 percig még nevettünk a filmen. Ültek a poénok egymást érték, szerintem ötletesre sikerült. Fogalmam sem volt mit lehet ebből a témából kihozni, de nagyon viccesre sikerült, s csöppnyi komolyságot is sikerült, de nem szentimentálisra váltva belekeverni. Szuper!

2018.06.14 schvarz

Szokásos, sablonos vígjáték. A legjobb szó rá hogy tucatfilm. Jóindulattal egyszer nézhető. Nekem unalmas volt és a humora sem ragadott meg igazán. Túl egyszerű és középszerű!

2018.10.07 P

Egy szombati esti lazulós filmnézésnek megfelel, de nem lett egy kiemelkedőnek mondható darab. Volt benne pár jó poén és alapvetően már az is vicces, hogy John Cena egy ilyen karaktert alakít, de itt ki is merül a humorforrás.

2018.10.15 zeusz96

Én vártam ezt a filmet ,de nagyot csalódtam Egyik szereplő se volt kiemelkedő 1-2 jó vicc van bent de ennyi semmi extra.

2019.07.09 gerda

Teljesen korrekt, az átlagosnál mindenképpen erősebb vígjáték kézzelfogható tanulsággal és jól eltalált forgatókönyvvel. Nem tudok sok vígjátékot mondani az év ezen szakaszán, amit nyugodtan merek ajánlani, de ez egy olyan.

2018.07.04 googk

Szerintem nagyon szórakoztató film lett a Szűzőrség. Nem az az alpári hollywoodi gagyi, mint amit mostanában megszokhattunk, ami nálam már alapból egy jó pont. Bátran merem ajánlani, szórakozásnak kifogástalan.