
Vélemények (4)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ez a minisorozat Tom Hardy egyik első tipikus rosszfiú szerepe, talán túlzottan is modoros ehhez a karakterhez, sajnos nagyon unszimpatikus. Miatta néztem meg ezt a pár részből álló történetet, de nem hiába nem lett ez egy sikeres alkotás. A részek e... Több
Igazából egy teljesen középszerű alkotást láthatunk. Oké hogy minisorozat, de a 4 rész szerintem baromi kevés. Számomra negatívum volt ez a nagy idő ugrás ami részenként volt. Az egyes epizódok között évek teltek el ami szerintem nagyon furcsa volt. ... Több
Szerintem ez egy nagyon ütős és brutális brit maffia sorozat. Nagyszerű alakításokkal, kiváló női szereplőkkel is.