The Trial of the Incredible Hulk (1989)

The Trial of the Incredible Hulk

Garfbob10   2018. 02. 14.

Tipikusan az a film, ami néha olyan rossz, hogy az már jó. Elcseszett dialógusok, elképesztő alapötlet (Hulk a bíróságon... komolyan?), fura akciójelenetek, de egy kifejezetten elfogadható Daredevil.

Bill Bixby és Lou Ferrigno frenetikus társaságát nem lehet egykönnyen megunni – erre én, no meg Blizz kolléga (mert néha be kell nyalni a főnöknek ???? vagyunk az élő példák! Aki hirtelenjében nem kapcsolna, miről is van szó, annak elmondom, hogy e két ritkán emlegetett szupersztár valójában Dr. Banner és a zöld melák, Hulk alteregói, akik a televíziós sorozat sikerek után immáron a második teljes estét filmben próbálnak valami maradandót alkotni! Értékelés: 5/10 több»