Az igazság

La vérité

2020.06.06 alien007

Egész végig azt volt az érzésem, hogy lehetett volna ez egy kiemelkedő vígjáték, de valahogy sosem tudta meglépni azt a szintet. Ott volt benne a potenciál, az erős színészi jelenlét és még sorolhatnám, de végül megmaradt a középszernél.

2019.12.19 Bady

Éppenséggel nem vártam sokat a filmtől, és így egyik irányban sem okozott csalódást. Nem volt rossz, de igazából túlságosan emlékezetes sem, az ilyenre szoktam azt mondani, hogy okés. Kétségkívül vannak erős pillanatai, de a történetvezetéssel én sem voltam maradéktalanul elégedett.

2020.01.22 matynero

Szerintem érdekes elegye lett a drámának és a vígjátéknak, az ilyen 'mixek', ha jól sikerülnek, nálam mindig betalálnak, Catherine Deneuve-ről nem is beszélve, mesés alakítást hozott, és ha más miatt nem, de miatta feltétlenül tudom és merem ajánlani.

2020.05.27 geri780

Nem mondanám, hogy az év filmje, de a remek szereplőgárda és az alakítások azért tudnak kárpótolni a helyenként vontatott cselekményvezetésért. Lehet, hogy most kicsit túl szigorú vagyok, de részemről ez most nem több egy közepesnél.