Akihez beszél a föld

The Water Diviner

2024.01.08 Tibor397141

Nálam érzelmi alapon ment a pontozás. R. C., imádom. Gallipoli: az egyik kedvenc történelmi témám. A hadszíntér kutatás is. Erről az egészről pedig egy filmet látni... nem is tudom, miért nincs ez a film semmi lista élén, miért csak most fedeztem fel. Nekem nagyon bejött.

2015.09.11 rbernadett

Ritkán hagyok abba filmet, mert unom, mert mindig bízom benne, hogy majd kialakul. Ezt feladtam.

2015.08.02 hsanya182

Az I. világháborúban 8 millió eltüntet tartottak nyilván, akik valószínűleg meghaltak. Ez a film az eltüntek és névtelenek szól, akik családjaik szívében élnek tovább. Összességében megható drámai alkotás, mely egy apáról szól aki megérzései alapján ... Több

2017.07.18 Berto49

Nem tudok jobb osztályzatot adni, mert egyrészt nagyon sok benne a csatajelenet, másrészt pedig túlcsordulóan érzelmes és hihetetlen. Russell Crowe játéka menti meg a rosszabb jegytől. Mindentől függetlenül a háborúskodás értelmetlen cselekedet és mé... Több

2016.02.24 Ragemarci

Crowe szívét-lelkét beleadta, meg a házi kedvenceit, hogy jó legyen, ám szép tájképek és történelem órán kívül, kalandfilmet, vagy bármilyen filmet, csak hellyel-közzel kapunk mellé.

2015.09.17 tamas84

Furcsa ez a film, nekem kicsit régi vágásúnak tűnik, de egyáltalán nem a rossz értelemben. Nem egy kiemelkedő film, de van benne valami, ami érdekessé teszi. Nem tudom mi az, de gyanítom, hogy az operatőri munka.

2015.08.06 n_beni93

Teljesen megvagyok elégedve a filmmel, rányomható a giccses jelző, de szerintem bőven a jóízlés határain belül maradt a rendező. A lassított felvételek idegesítőek voltak, de a három testvér erős jelenléte a filmben nagyon erőssé tette a jeleneteiket.

2015.10.31 ordas

Russel Crowe rendezői debütálása abszolút pozitív csalódás számomra. Teljesen rendben volt ez a film. Azt nem mondom, hogy évek múlva is élénken emlékezni fogok rá, de gyönyörűen mesélte el a sztorit, amire engem is sikerült felültetnie.