A fehér királyné

The White Queen

2020.08.14 Huntermark13

Rendkívül igényesnek és korhűnek tartom ezt a sorozatot. A lényegi rész úgy érzem hiteles. A fantázia szülte elemek is érdekesek, nem nevezném történelemhamisításnak. Unalmas üresjárat nélkül,elejétől a végéig mozgalmas.

2015.03.14 Sniper

Egy kis politika, egy kis feszültség és egy csipetnyi romantika. Az én ízlésemhez mérten talán egy kicsit több is a kelleténél. Elvileg érdekes, akkor is, ha az unalmas részekből azért akad jócskán.

2017.04.15 indingo

Történelmi sorozatot kapunk, ami rengeteg izgalmat és rejtélyt tartalmaz. Nem volt agyon húzva a sztori és érdekesnek is találtam, a romantikus szál is tetszett.

2018.06.11 Az amatőr

Egy újabb jól kivitelezett kosztümös BBC minisorozat, ami magával ragadott. A regényt ugyan nem olvastam, de a Fehér királyné nagyon tetszett. A történelmi vonatkozások is nagyrészt hitelesek voltak. A néha kicsit túlzottan eluralkodó intrikák korhűe... Több

2015.05.10 varjú

Nagyvonalúan megtervezett összefoglaló az angol történelemből, impozáns kivitelezéssel, nagyszerű színészekkel. Az első részben kissé átláthatatlan a cselekmény és zavarosak a figurák.

2019.01.30 Elisabeth Gombkoto

Korhü

Szerintem egy jól megirt nagyrész korhü sorozat. Minden percét élveztem