Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Háború és béke

(War & Peace)
Háború és béke

indingo  2018. 02. 06.

A történet maga ismert volt. Az elején jól építkezett a sorozat, de végét nagyon összecsapták. Az emberi jellemek és sorsok bemutatása került előtérbe a háborúval szemben.

Mia1982  2017. 05. 13.

Jó is lehetett volna, ha mások a szereplők... nekem nem volt egyik sem hiteles.

kozse48  2016. 10. 24.

Nagyon jó, látványos, hadd írjam ezt: izgalmas történet, van benne minden,háború, szerelem, béke. Jók a szereplők, írták, lehetnének "oroszosabbak"a főszereplők, talán. Mindegy, én kifogástalannak tartom, nézzétek meg.

19kiko19  2016. 03. 07.

Igazán gratulálok a filmes stábnak, mert ez egy remek és színvonalas sorozat lett. Az alapsztori ugye Tolsztoj tollából fakad, így a háttér adott volt és jó alapanyagnak bizonyult. Egyedül a szereplők ellen emelnék kifogást: Lily James cuki, fiatal és egyszer talán lesz belőle egy Julia Roberts 2., de az még messze van. És nem értem, ha már a kosztümökre és a korhű tárgyakra, a környezetre ekkora hangsúlyt fektettek, miért nem lehetett egy kicsit oroszosabb arcformájú szereplőket válogatni legalább a film főszereplőinek helyébe?

Tom  2016. 01. 06.

Igazán első osztályú munka, nagyon szép ez a sorozat a látvány szempontjából. Öröm volt nézni, habár a szereplőkkel volt némi gondom. Szerintem erre nem figyeltek oda eléggé, mármint a válogatásra.

Gillian Anderson
Stephen Rea
Gillian Anderson
Rebecca Front
Aneurin Barnard
Stephen Rea
Brian Cox
Smoking Barrels: Háború és béke
Összességében igazi élmény volt ez a minisorozat, minden hibájával együtt magával ragadott az egész, mehet a BBC klasszikusok közé. Igazi, családdal együtt nézős darab. 9/10