A láthatatlan fény

Louis Hofmann
Hugh Laurie
Mark Ruffalo
Aria Mia Loberti

Marie-Laure, a vak francia tinédzser és Werner, a német katona története, akiknek útjai a megszállt Franciaországban találkoznak, amikor mindketten megpróbálják túlélni a második világháború… Több

Rendező: Shawn Levy
Író: Anthony Doerr
Forgatókönyvíró: Steven Knight, Shawn Levy
Premier: 2023.11.02. | Netflix (2023.11.03.)

2024.02.29 lizso

Meseszerű, jó film (is lehetett volna)

A történet és a képi világ szerintem jó, számomra viszont rendkívüli zavaró volt, hogy a főszereplő meg sem próbált vakként látszani és viselkedni, pedig ez lett volna a szerepe...

2023.11.07 blaise.judge

Lebilincselő

Élveztem minden percét a filmnek. Azt gondoltam, valami unalmas világháborús dráma lesz, de nem az. Szórakoztató, érzelmes és egyben izgalmas is. Nem bírtam nem egyszerre megnézni.

2023.11.03 Gwen

Meg lehet találni benne az élvezetes dolgokat, de miután végignéztem, azt gondoltam, hogy ezt a két órát sosem kapom vissza.

2023.11.02 feherhat

Vannak benne sztárok, ami jó és egy-két alakítás kiemelkedő, viszont a produkció többi része annyira inkonzisztens, hogy élvezhetetlen. Illetve a komoly és full kretén elemek keverése sem tesz jót a sorozatnak.

2023.11.06 mulholland2

Egy jó sorozatélmény

Bár azt aláírom, hogy az egyensúly tartásában nem vizsgázik jól ez a sorozat. De ez részben elnézhető neki, mert közben meg egy megindító sorozat is. Remek alakítások vannak benne. Hugh Laurie, Máté Gábor magyar hangjával és Mark Ruffalo a szokásos Rajkai Zoltán-féle szinkronnal nagyon ott vannak a szeren. Sokat hozzátesznek a gyengébb részleteket ellensúlyozva a játékukkal. Nagyjából elkerülve a giccset. Egy nagyon kellemes meglepetés volt számomra. Érdemes megnézni.

A főhősnőt a látását valóban elveszített Aria Mia Loberti alakítja.Szerző: blaise.judge

A minisorozat Anthony Doerr könyve alapján készült.Szerző: Hupka Adrián