
Vélemények (3)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Erősen spoileres! Nem volt egy rossz sorozat, egyben ledaráltam az egészet, de nem úgy sóhajtottam fel a végén, hogy hű, ez jó volt, hanem azon gondolkodtam, hogy mi is volt benne, ami nem tetszett. A szereplők jók voltak, jól is játszottak, de egy s... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem mondom, hogy rossz, de azért nem estem hasra tőle. Ne várjunk tőle hasonló kezdetű szigeten lezuhant repülős színvonalat! Direkt nem írom a címét, mert egy lapon nem említhető. Három idősíkon játszódik, ez jó is lenne, ha a flashbackek nem lennén... Több