
Vélemények (2)
Írj véleményt
Kiábrándító
Nagyon bíztam ebben a filmben, hiszen a szereposztást zseniálisnak tartottam több szereplő is a kedvencem). Az első húsz percben még tök cuki, romantikus, szórakoztató filmnek tartottam. Aztán, ahogy telt az idő és a poénok egyre szánalmasabbak lett... Több