Harmadik műszak

Third Watch
Videók

2023.02.02 sawyer

Örök kedvenc

Az egyik régi igazi kedvenc, ami gyerekként lenyűgözött, és amikor idősebb koromban végignéztem, akkor szintén. Amit sajnálok, hogy amikor 9/11-ről beszélnek, elhiszik mindazt, amit mondanak. Sajnálom őket, és mindenkit, aki akkor odaveszett, egy kreált katasztrófa végeredményeként.

2019.09.25 ZeroHero

Hiabatlan sorozat azokrol az emberekrol, akik eltunk elnek. S kozben megtudjuk, h nekik is vannak problemaik a mindennapokban, tele van feszultseggel az eletuk, de amikor menni kell, akkor menni kell. Remek karakterek, folyamatosan fejlodo es jol megirt tortenetszalak, s mindez CGI, sarkanyok es hatalmas hype nelkul.

2019.05.22 Norbert93

Hiába elmúlt 20 éves a sorozat és hiába készült megszámlálhatatlanul sok hasonló sorozat, még a mai napig is kiemelkedik a többiek közül, egyes körökben gyakorlatilag kultikussá vált. Az első résztől az utolsóig kiváló sorozat.

2018.12.17 harnas1207

Hiába készült azóta több ilyen stílusú sorozat a Harmadik műszakhoz egyik se ér fel. Minden egyensúlyba van benne. A történések izgalmasak, de van dráma is és vannak több epizódon átívelő szálak is. Boscorelli karaktere pedig egyszerűen zseniális. Csak miatta már megéri nézni!

2021.10.15 Képkockák

Utánozhatatlan a mai napig

A témában egyetlen sorozat sem ért a nyomába, főleg a medikus és tűzoltó vonalon, de olyan sorozat, ami mind a három szegmenst összefogja, olyan a mai napig nem volt. A legközelebb a Zsaruvér (Blue Bloods) és az Újonc (The Rookie) volt a sorozat minőségéhez.

2017.01.13 Gigi

Talán ez volt az első olyan sorozat, ami megtalálta azt az egyensúlyt, amit szeretek az ilyen típusú filmekben. A karakterek végig érdekesek tudtak maradni, érdekelt a történetük, szerettem a fejlődésüket, kibontakozásukat. Jó film volt ez annak idején.

2016.11.15 goat2000

Ez is jó sorozat volt. Nagyon jók a karakterek, minden epizódban tudtak újat mutatni, érdekes történések voltak benne. Szerintem az egyik legjobb rendőrös sorozat lett.