HercegPeter   2017. 11. 21.

Rettenetesen rossz film. A fiatal, sikeres ügyvéd védi a gyilkossággal vádolt, első ránézésre egyértelműen bűnös mexikói fickót, mert a vádlott bombázó húga ráveszi. Kicsit ismerősen hangzik. Annyira tele van közhelyekkel, hogy 5 perc után nem is számolja az ember. Totálisan logikátlan film. Minden egyes jelenet annyira, rossz mintha csak egy próba lenne. Az is látszik, hogy nem öltek bele sok pénzt, de ezért nem is kár. Tudom, hogy Danny Trejo nem egy klasszis színész, de ez még tőle is kritikán aluli. A zene is több helyen indokolatlan, túl hangos és nem odaillő.

qwertz   2015. 10. 06.

Rég láttam már ekkora ostobaságot. Emberek, nagyon gyenge, sok sebből vérző filmről beszélünk itt, amit kb kár volt leforgatni.

Luke Goss
Danny Trejo