Berto49   2018. 11. 12.

Volt olyan időszak az életemben, amikor rajongtam Stephen King könyveiért. Azonban már régen leszoktam róla, mert szerintem karakterszámra fizetik, ettől olyan terjengősek, túlírtak a könyvei. Ezt a filmet azért is néztem meg, mert még az eredeti nov... több»

Face   2017. 10. 05.

Hát, én ettől a filmtől egyszerűen többet vártam volna. Nem tudom, hogy két ilyen remek színészhez miért ilyen gyenge, egysíkú karaktert választottak, vagy épp fordítva, de szemmel láthatóan nem igazán tudtak mit kezdeni a koncepcióval.

WaldyxMan   2015. 02. 07.

A film egyszerűen lepergett. Nincs túlbonyolítva a történet, a cselekmény is kellőképpen izgalmas, nem annyira lapos, mint gondoltam volna, de szerintem egyszer megnézni bőven elég volt a számomra.

Greg Bryk
Emmanuelle Vaugier