Aranyoskám

Tootsie

2023.08.18 Sz396367

Elég fárasztó és abszurd. Pedig régen tetszett egy kicsit.

Untatott,és a humoros részek sem kötöttek le igazán.Na de hát a kisujjunk sem egyforma.Gyengének értékelem,Murray nekem megint harmatos volt,és itt Hoffmann sem tudta megmenteni ezt a humortalan vígjátékot.Szigorúan két csillag.

2017.12.10 Deku

Kikészített ez az unott rossz és gyenge film. A látványra nem volt panasz de ezen kívül minden rossz. Igazán gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is és így nem jött át a film.

2020.06.27 sptt

Azon kevés filmek egyike, amit már többször megnéztem, legalább ötször, 2-3 évente, de nem unom. Dustin Hoffman zseniális, de a többiek is jót játszanak, az a jelenet pedig, amikor Hoffman leveszi a parókát és végigveszik a főszereplők reakcióját - f... Több

2016.10.03 Ghotik

Igazán jó, időtálló klasszikus vígjáték, aminek a humora is nagyon jó. Szórakoztató, jó kikapcsolódást nyújtó film karakteres, jól alakító színészekkel. A sztorija ötletes.

2015.11.11 [email protected]

Időtálló klasszikus film eredeti humorral és profi színészi alakítással. D.Hoffmann Nagyon jól szerepel benne nem csalódtam. Akár többször is nézhető szórakoztató film.

2019.02.06 vyctoria79

Az egyik legkedvesebb film amit valaha láttam. Hoffman remekül hozza a női szerepet, imádtam benne. Könnyed, kellemes humorú vígjáték egy kis romantikus szállal.

2015.06.25 FarZoo

Nekem ez a film unalmas volt sokak véleményével ellentétben. Nem igazán értettem a valódi mondanivalóját. Voltak benne szórakoztató, nevettető részek, ami azonban szerintem kevés.

2015.05.29 Henczi

Dustin Hoffmann egyik legjobb filmje, nagyon meggyőzően alakít benne. Igényes humorú, jól összerakott, időtálló film, ami tényleg szórakoztató, jókedvre derítő és érdekes az alapsztori. Érdemes megnézni!

2016.01.31 Sniper

Láttam egyszer egy interview-t Dustin Hoffmannal, amiben arról beszélt, hogy számára ez a film sosem volt egy vígjáték, mert a film készítése közben pontosan azt tapasztalta meg, hogy milyen olyan nőnek lenni, aki nem szép, nem kívánatos, és hogy ez ... Több

2014.11.11 Penge

Az egyik kedvenc Dustin Hoffman filmem, persze Bill Murray is elképesztően jó benne, vicces, aranyos, ötletes, kicsit sem klisés vagy elcsépelt. Ilyen filmeket éri meg csinálni és nézni, nem azt a sok hollywoodi tucatfilmet, amit manapság gyártanak.