Aranyoskám

sptt
Jessica Lange
Jessica Lange
Dustin Hoffman

Michael Dorsey nehéz természetű színész, akivel senki nem akar együtt dolgozni egész New Yorkban. Úgy dönt, hogy ha ő nem tud munkát találni, akkor valaki mássá kell válnia. Női ruhát húz, és Dorothy Michaels néven színésznői karrierbe kezd egy szappanoperában. Ebből azonban számos gond… Több

Rendező: Sydney Pollack
Premier (HU): 1985.02.21.

2023.08.18 Sz396367

Elég fárasztó és abszurd. Pedig régen tetszett egy kicsit.

Untatott,és a humoros részek sem kötöttek le igazán.Na de hát a kisujjunk sem egyforma.Gyengének értékelem,Murray nekem megint harmatos volt,és itt Hoffmann sem tudta megmenteni ezt a humortalan vígjátékot.Szigorúan két csillag.

2017.12.10 Deku

Kikészített ez az unott rossz és gyenge film. A látványra nem volt panasz de ezen kívül minden rossz. Igazán gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is és így nem jött át a film.

2020.06.27 sptt

Azon kevés filmek egyike, amit már többször megnéztem, legalább ötször, 2-3 évente, de nem unom. Dustin Hoffman zseniális, de a többiek is jót játszanak, az a jelenet pedig, amikor Hoffman leveszi a parókát és végigveszik a főszereplők reakcióját - f... Több

2016.10.03 Ghotik

Igazán jó, időtálló klasszikus vígjáték, aminek a humora is nagyon jó. Szórakoztató, jó kikapcsolódást nyújtó film karakteres, jól alakító színészekkel. A sztorija ötletes.

Minden kétséget kizáróan ez a film teljes joggal szerepelhet az 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz filmkatalógusba.Szerző: Norbi

A filmet három éves késéssel, 1985-ben mutatták be Magyarországon.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Dustin Hoffman még korábbi színésztársát, Jon Voightot is át tudta verni: egyszer, amikor Voight épp egy étteremben volt, Hoffman odament hozzá nőnek öltözve, s Voight végig azt hitte róla, hogy egy rajongója. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bill Murray a legtöbb sorát improvizálta a filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci