A szerelem hálójáb@n

A szerelem hálójáb@n

You've Got Mail
Tom Hanks
Meg Ryan

Kathleen (Meg Ryan) nagyon szereti a könyveket és meghitt kis könyvesboltját, ám az utca túloldalán hatalmas könyváruházat nyitó Joe Foxtól (Tom Hanks) kirázza a hideg. A két magányos rivális folyton alátesz egymásnak, nem is sejtve, hogy az interneten épp egymásba szeretnek. Egy nap Joe… Több

Rendező: Nora Ephron
Premier (HU): 1999.03.18.

2023.08.28 Ergit

Legfőképpen azért kedvencem, mert a könyvek nagy szerepet kapnak a filmbe. A sarki könyvesboltban bármikor szívesen „dolgoznék”.

2019.02.19 indingo

A film témája a valóságtól nagyon elrugaszkodott, de van egy hangulata ami magával ragadja az embert és bele tudjuk képzelni magunkat véletlenek sorozatába. Tom Hanks és Meg Ryan nem éppen egy összeillő pár de annyira természetesen játsszák el, hogy elhiszem nekik.

Egy nagyon aranyos,megható romantikus mozi,ami nem túl csöpögős,és mégis elvarázsol mindenkit,aki megnézi.Tom Hanks és Meg Ryan jól eljátszák a szerepüket,és ez a lényeg.Elhisszük,amit látunk!

2016.06.14 Thibo84

Nem vagyok oda a romantikus filmekért, de ez leköt engem, és többször is megtudtam nézni. Tom Hanks és Meg Ryan nagyszerű párost alakít.

2017.02.05 hszpp

Egyik főszereplő sem nagy kedvencem, mégis elnyerte a tetszésemet ez a film. Nem túl csöpögős,de azert boven benne van a romantikus témában. Aranyos története van, a betarcsazos internet pedig nagyon jo emlékeket keltett bennem:)

Van egy Broadway zenei adaptációja a filmnek "She Loves Me" címmel.Szerző: Thibo84

Nick Castle volt az eredeti rendező, de elhagyta a projektet "kreatív különbségekre hivatkozva".Szerző: Thibo84

Meg Ryan a forgatás során szerezte meg első számítógépét.Szerző: Thibo84

Nora Ephron elintézte Meg Ryan és Heather Burns számára, hogy egy könyvesboltban dolgozzanak, hogy felkészülhessenek a szerepükre a forgatás előtt. A bolt a manhattani Books of Wonder volt, a munka körülbelül egy hétig tartott.Szerző: Thibo84

(2016. 06. 15.)
Nem váltja meg a világot ez a kedves történet, de nagyon szórakoztató és nincs tartalom híján sem, ami a saját műfajában nem számít mindennaposnak. Ha nem vágyunk többre, mint egy meghatóan szép romantikus mozira, ez a film a legjobb választás. Nem ez a legjobb Nora Eprhon-film, de minőségi alkotás, kiemelkedő a saját műfajában, nem tudott megkopni... Több