A szerelem hálójáb@n

You've Got Mail

2023.08.28 Ergit

Legfőképpen azért kedvencem, mert a könyvek nagy szerepet kapnak a filmbe. A sarki könyvesboltban bármikor szívesen „dolgoznék”.

Egy nagyon aranyos,megható romantikus mozi,ami nem túl csöpögős,és mégis elvarázsol mindenkit,aki megnézi.Tom Hanks és Meg Ryan jól eljátszák a szerepüket,és ez a lényeg.Elhisszük,amit látunk!

2019.02.19 indingo

A film témája a valóságtól nagyon elrugaszkodott, de van egy hangulata ami magával ragadja az embert és bele tudjuk képzelni magunkat véletlenek sorozatába. Tom Hanks és Meg Ryan nem éppen egy összeillő pár de annyira természetesen játsszák el, hogy elhiszem nekik.

2016.06.14 Thibo84

Nem vagyok oda a romantikus filmekért, de ez leköt engem, és többször is megtudtam nézni. Tom Hanks és Meg Ryan nagyszerű párost alakít.

2017.02.05 hszpp

Egyik főszereplő sem nagy kedvencem, mégis elnyerte a tetszésemet ez a film. Nem túl csöpögős,de azert boven benne van a romantikus témában. Aranyos története van, a betarcsazos internet pedig nagyon jo emlékeket keltett bennem:)

2022.09.11 Klauka89

Érdekes a téma feldolgozása, Ryan és Hanks jól játszanak, de nem varázsolt el. Nekem nem adott semmit.

2021.11.24 dandelion1983

Imádom ezt a filmet! Olyan tiszta, romantikus, bájos, szerethető alkotás, amelyért csak rajongani lehet. A '90-s években nagyon jó filmek készültek, ez is egy közülük.

2019.02.19 Bizsu82

Klasszikus, ismert és profi színészekben bővelkedő film. Minden megvan benne amit a kategóriától elvártam. Nálam a műfajban a TOP 10-ben van. Igazi klasszikus.

2015.05.26 zsanett0820

Remek kis film, kellemesen el lehet rajta nosztalgiázni. :) Igaz, hogy ez csak egy tipikus szerelmi történet, de Meg Ryan bája igazán megfűszerezi. Ehhez hozzájön még az egyre többek által visszakívánt kilencvenes évek megkapó hangulata, és íme, enny... Több

2015.06.16 Akodako

Klasszikus, többször nézhető film, ismert, jó színészekkel. Időtálló, többször nézhető. Szórakoztató, kategóriájában jobbak között van. Könnyed, egyszerű!

2015.11.22 Jozzsef

Amilyen egyszerű olyan nagyszerű ez a film,két tehetséges főszereplővel.Jó érzés mindig újra újra megnézni.New York városa is csodás,teljesen magával ragad a hely és a film közben elképzeljük mi is magunkat hasonló helyzetben.

2015.02.08 Manyi

Aranyos, jó sztori, jók a szereplők. Egyszer érdemes megnézni. Játékos, vidám.

2015.07.23 Bekmeli

Klasszikus vígjáték kíváló szereplő választással és színészi alakítással. Többször nézhető, valóban szórakoztató vígjáték. Időtálló, bármikor újranézhető!

2023.04.29 Juli@

Édes történet

Az ellenségből hogy lesz szerelem! Két ilyen jó színész együtt, csak szórakoztató pillanatokat adhat!