indingo   2017. 04. 11.

Az egyik kedvenc romantikus filmem, olyan furcsa, hogy még mindenki milyen fiatal benne. Meg Ryan azóta szépen szétplasztikáztatta a fejét, nem is kap szerepet egy filmben sem.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Tom Hanks az egyik kedvencen, de manapság már a kora miatt nem nagyon tud ilyen szerelmes szerepeket eljátszani. Kedves a története, igazi romantikus film.

Lonka   2017. 07. 25.

Igazi retro romantikus film. Gyönyörű new yorki helyszínekkel, nagyon helyes az Empire State Buildingen való találkozó is. Szereposztásában kiemelkedő.

Bizsu82   2019. 02. 19.

Annak ellenére hogy nem egy mai film, simán most is megállja a helyét, mai filmekkel vetekszik. Magával ragadó, megfogó történet. Akár többször is nézhető.

zsanett0820   2015. 05. 26.

Ez a film még abból a korból való, amikor tudtak élvezhető romantikus vígjátékokat készíteni. Meg Ryan filmjeit eleve nagyon szeretem, szerintem sokat számított ennél a filmnél is, hogy ő játszotta a női főszerepet. Nem is a sztori az, ami annyira jóvá teszi ezt a filmet, hanem a 90-es évek hangulata és a remek színészek.

Nem váltja meg a világot ez a jó kis film, viszont bármikor elő lehet venni, ha úgy érezzük, most kell egy lelkünknek egy kis romantika, és ez nem kevés ennyi évi után. több»

A film egyes jeleneteit László Miklós Illatszertár című darabja ihletett.

(indingo )

1993-ban a 8. legtöbb bevételt hozó film volt.

Ross Malinger a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.