A szerelem hullámhosszán

Sleepless in Seattle

2020.08.16 Crystaldeer

Nagyon szeretem az 1990-es évek romantikus vígjátékait, és ez is ezek közé tartozik. Akkoriban valami hihetetlen varázsa volt ezeknek a filmeknek, ami a mostani romantikus filmekben már nincs jelen.

2017.11.01 Bazzzsi

Tom Hanks az egyik kedvencen, de manapság már a kora miatt nem nagyon tud ilyen szerelmes szerepeket eljátszani. Kedves a története, igazi romantikus film.

Örök mondanivaló egy megható köntösben előadva.Két nagyszerű színész nagyon odateszi magát az adott szerepben,ezért is olyan hiteles a mozi. Gyönyörű családi mozi.

2017.04.11 indingo

Az egyik kedvenc romantikus filmem, olyan furcsa, hogy még mindenki milyen fiatal benne. Meg Ryan azóta szépen szétplasztikáztatta a fejét, nem is kap szerepet egy filmben sem.

2017.07.25 Lonka

Igazi retro romantikus film. Gyönyörű new yorki helyszínekkel, nagyon helyes az Empire State Buildingen való találkozó is. Szereposztásában kiemelkedő.

2019.02.19 Bizsu82

Annak ellenére hogy nem egy mai film, simán most is megállja a helyét, mai filmekkel vetekszik. Magával ragadó, megfogó történet. Akár többször is nézhető.

2015.05.26 zsanett0820

Ez a film még abból a korból való, amikor tudtak élvezhető romantikus vígjátékokat készíteni. Meg Ryan filmjeit eleve nagyon szeretem, szerintem sokat számított ennél a filmnél is, hogy ő játszotta a női főszerepet. Nem is a sztori az, ami annyira jóvá teszi ezt a filmet, hanem a 90-es évek hangulata és a remek színészek.

2017.11.05 edessszilvia

Tom Hanks és Meg Ryan klasszikusa minden romantikus filmkedvelő számára kötelező darab. Szerethető, aranyos, könnyed vígjáték sok romantikus elemmel.

2016.10.28 fazekasanett92

Régimódi, hagyományos gondolkodást követő film, de ettől még jó és élezhető film, szép jelenetekkel, jó szereplőkkel, könnyed és kellemes történetek. Szép a befejezése, jó a zene és a film hangulata.

2017.05.02 jozsagabri

Egyszerűen imádtam a filmet, annyira bájos történet és szerethetőek a karakterek. Tetszett az egész film dinamikája, jelenetei, és megfogott az érzelmi mondanivaló.

2015.01.28 Fsv1213

Lehet, hogy már nem egy mai film, de még mindig egy siker film. Szép, kedves történet, igazi romantikus érzést nyújt.

2015.04.27 Jackob

Ez az ős-romantikus film, és nagyon jó is, abszolút hoz mindent, amit egy ilyen fajta filmnek kell: jó színészek, szívmelengető történet, kiváló rendezés. Kicsit sajnáltam, hogy a későbbiekben kifogyott a szufla ebből a társaságból, és gyakorlatilag ... Több

2018.07.09 Koniv

Tudom, hogy ezt a filmet mindenki nagyon szereti, de nekem pont túlságosan nyálas, arról nem is beszélve, hogy ez nem a legkidolgozottabb történt a világon. Az egész film meglehetősen összecsapottnak tűnik. Ami kicsit még emeli a színvonalat az talán... Több