Toszkána

Cristiana Dell'Anna
Christopher
Ari Alexander
Anders Matthesen

Egy dán séf érkezik Toszkánába, hogy eladja apja vállalkozását. Viszont utazása alatt megismerkedik egy nővel, aki gyökeresen megváltoztatja életszemléletét és a szerelemről alkotott… Több

Rendező: Mehdi Avaz
Forgatókönyvíró: Mehdi Avaz, Nikolaj Scherfig
Ország: Svédország
Premier: 2022.05.18. | Netflix (2022.05.18.)

2024.01.25 Majorkas

Minden jóindulattal

Rendkívül középszerű és unalmas, a romantikus szál nyomokban van jelen. A helyszín 10/10, de csak az tetszett benne, semmi más.

2022.05.21 Fikatours_blogger

Mindent a szemnek, semmit a drámának

Élvezettel néztem a toszkán tájat, és nagyokat nyelve figyeltem a finom falatokat. Még egy kicsit kellett volna csiszolni a forgatókönyvön, hogy komplettebb legyen a történet. Talán az Antony Hopkins-arcú főszereplő helyett lehetett volna egy tehetségesebb színészt választani.

2022.05.30 Lóri Ádámcsik

Unalmas

Reménykedtem benne, hogy a többszörösen lerágott csont sztorit sikerül valamilyen módon feldobni, de sajnos nem ugrották meg a lécet!

2022.05.19 migoras

Az életed váratlan megváltoztatásának és a toszkánai szerelembe esésnek a története minden bizonnyal vonzó ajánlat, különösen, ha te is erről fantáziálsz. A film jó volt, bár én egy könnyed romantikus vígjátékra számítottam. A film után eléggé lehangoltnak éreztem magam, még akkor is, ha a vége jó volt.

Dán Toskana

Sajnálom, de ez egy élettelen, lehangoló, a dán filmek közül is csak egy szárított hal. Stúdió szaga van. Rosamunde Pilcher történet. Középszerű.