Trükkös halál 2.

Trükkös halál 2.

F/X2
Videók

A két főszereplő 5 év múltán találkozik össze újra a nagysikerű film folytatásában. Egy rendkívüli akció során megölnek egy rendőrtisztet. A barátja, aki eredetileg a különleges effektusok szakembere, de azóta a játékgyártásra állt át, ismét a rendőrség segítségére siet. Ahogy a szálak kezdenek kibogozódni, természetesen ő is bajba kerül s ekkor felhívja régi zsaru barátját. Ketten közös erővel indulnak a bűnözők nyomába. Szinte felesleges is mondanunk, hogy a különleges szerkentyűk és eszközök teljes arzenálját bevetik a bűnözők ellen.

Forgatókönyvíró: Robert T. Megginson, Gregory Fleeman
Premier (HU): 1992.02.28.

2015.05.04 ZeroHero

a film nagyon jó mindenkinek tudom ajánlani a végét nem mondom el mert nem szeretnék poéngyilkos lenni , de trükkös.

Richard Franklin utolsó amerikai filmje, mielőtt visszatért szülőföldjére, Ausztráliába.Szerző: Thibo84

Bryan Brown, Brian Dennehy és Jossie DeGuzman az egyetlen szereplők, akik visszatértek az első részből.Szerző: Thibo84

Amikor Rollie felhívja a fiatal Christ telefonon (kb. a 60. perc körül), a Chris film, amelyet épp a televízióban néz, az a kész film, amelyet Rollie a Trükkös halál (1986) kezdetén forgatott.Szerző: Thibo84