Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Túl a kerítésen (2014)

Over the Garden Wall

Lehmann   2020. 10. 03.

Szerintem középszerű. Mondjuk ez a mese kicsit irodalmi. A rajz, grafika szép! Részletes animációk, a békát érdemes figyelni az elejétől fogva! (Nagyszerű, vicces). Rövid részek, könnyen emészthető, nem szeretni, megunni nem fogod mert annyira rövid ... több»

Sabnock Sanatory   2020. 08. 07.

Jóképű és megmosolyogtató kis sorozat, amiben a karakterek kifejezetten aranyosak. Érdekes világ, és érdekesen van megrajzolva. Ajánlott mese.

K.bogi   2016. 07. 21.

Nagyon izgalmas és aranyos mesefilm. Végig változatos tud maradni a történet és a karakterek fejlődése és a jellemüknek változása végig megfigyelhető. Ma még sajnos kevesen ismerik, de ez a tendencia hálisten változóban van, mert kezdik az emberek felfedezni, hgoy milyen jó is ez.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Ez a mese-filmsorozat szerintem nagyon kedves és aranyos a karakterek is nagyszerűek, bár szerintem a vadlúd Nils Holgerson utánzat, de ettől eltekintve nem is olyan rossz, gyermekeknek, ideális.

pj19   2018. 12. 30.

Zseniális animációs film.Ötletes,egyedi karakterekkel,és kissé elvont világgal.Mindenkinek csak ajánlani tudom,mert hiánypótló darab!

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Szerintem egy jól sikerült mesefilm. A szereplők is jól kidolgozottak benne és a története is kiváló.

dulkap   2017. 11. 01.

Egy nagyon fantáziadús és hangulatosan megrajzolt sorozat, ami talán a gyerekeknek ijesztő időnként, de felnőtt fejjel pont jó arányban volt a humor és a horror. Kicsit olyan mintha Tim Burton találkozna a Tesz Vesz Várossal….