Egy Őrült pillanat

Un moment d'égarement

2018.11.09 VvV

Nekem hiányzott, hogy még egy kicsit boncolgassák a történéseket. Titkolózunk össze-vissza, de ahogy lenni szokott a végén úgy is minden kiderül.

2017.04.10 indingo

Egyszer meg lehetett nézni, bár olyan érzésem volt mintha már láttam volna. a története sablonos és néhol bugyuta is. Vincent Cassel játékának örültem, de ennyi.

2017.12.05 Deku

Kétes érzéseket váltott ki belőlem mert voltak jó pillanatok de több volt a rossz mint a jó. Ez a film most nem tetszett, nem ütötte meg az én ízlésemet. Azt nem lehet rá mondani, hogy teljesen bukta lett, mert nem, de ez most valahogy akkor sem adta át az érzést.

2018.08.26 HercegPeter

Az első, ami megfogott benne az a jellegzetes korzikai táj. De sajnos ez volt az utolsó is. Én egy szórakoztató francia vígjátékot vártam, erre kaptam valamit, ami se nem vicces, se nem elég komoly, de még csak nem is érdekes. Sok jót a szereplőkről ... Több

2017.11.18 Bazzzsi

Nem a legjobb francia film. Műfaját nem tudnám megmondani, kicsit lehetett volna humorosabb. A történetben sok új nem volt, mindkét nem, mindkét korosztály kereste még az útját.

2018.04.15 TomÁcs

A közepesnél valamivel jobb a film. Történetben sok minden nincs, egy bizonyos dolgon rágódnak végig. A karakterek nem fejlődnek semmit, nincsenek benne nagy igazságok.

2017.01.02 MMcFly2015

Nem egy szokványos történet, és a szereplők kifogástalan játékának hála egy jópofa, jól sikerült francia vígjáték! Vincent Casselt külön ki kell emelni, elviszi a filmet a hátán. Nélküle nem tudom mennyire müködött volna a komédia része.. Bomba csajo... Több

2017.07.26 Lonka

Talán a mai két legismertebb francia férfi színészeket kérték fel a szerepre. Történetben nem volt rossz, de kárpótoltak minket a gyönyörű helyszínek.

2016.05.03 tamas84

Igazán szórakoztató vígjáték, amiben tökéletesen érvényesül a franciák humora. Nagyon jól használták ki a szituációkban rejlő humort, így annak, aki szeretne kikapcsolódni röpke másfél órára, jó szívvel tudom ajánlani.

2017.12.13 Greeta

Egész korrekt film. A témája is érdekes és valamennyire hiteles is. tetszettek a helyszínek az is dobott a filmen. Vígjátéknak egy erős közepes.

2016.09.23 Ghotik

Jó volt látni egy ilyen filmet, ami végre nem egy sablonos amerikai vígjáték. Van egy egyedi hangulata a filmnek. Nem túl pörgős, de mégis érdekes és szórakoztató.

2017.02.08 Ancsus

Érdekes és sórakoztató kis vígjáték. Igaz, hogy a történet nem túl pörgős, de ez nem is baj, nekem ez külön tetszett. Sok kérdést felvet a film, nem könnyű helyes döntést hozni.

2016.09.15 Vviktor

Moziban láttam a filmet és pozitív csalódás volt. egyáltalán nem olyan mint a megszokott amerikai filmek, hanem egyedibb, igazi francia film. Drámai és emellett humoros is és megfogó!

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Nekem tetszett a film, moziban láttuk. Végre nem egy megszokott dósablonos amerikai vígjáték, hanem egy pikáns francia film. Karakteresek a szereplők, jó a sztori.