Egy Őrült pillanat

Egy Őrült pillanat

Un moment d'égarement
tamas84
Vincent Cassel

Az Egy őrült pillanat című francia vígjátékban Laurent és Antoine, a két középkorú jó barát nyaralni viszi kamasz lányait. Minden rendben és felhőtlenül megy addig, amíg Louna, Antoine lánya közeledni nem kezd Laurent-hoz. A férfi zavarában először azt se tudja mit csináljon. Egyrészről,… Több

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2016.03.10.

2018.11.09 VvV

Nekem hiányzott, hogy még egy kicsit boncolgassák a történéseket. Titkolózunk össze-vissza, de ahogy lenni szokott a végén úgy is minden kiderül.

2017.04.10 indingo

Egyszer meg lehetett nézni, bár olyan érzésem volt mintha már láttam volna. a története sablonos és néhol bugyuta is. Vincent Cassel játékának örültem, de ennyi.

2017.12.05 Deku

Kétes érzéseket váltott ki belőlem mert voltak jó pillanatok de több volt a rossz mint a jó. Ez a film most nem tetszett, nem ütötte meg az én ízlésemet. Azt nem lehet rá mondani, hogy teljesen bukta lett, mert nem, de ez most valahogy akkor sem adta át az érzést.

2018.08.26 HercegPeter

Az első, ami megfogott benne az a jellegzetes korzikai táj. De sajnos ez volt az utolsó is. Én egy szórakoztató francia vígjátékot vártam, erre kaptam valamit, ami se nem vicces, se nem elég komoly, de még csak nem is érdekes. Sok jót a szereplőkről ... Több

2017.11.18 Bazzzsi

Nem a legjobb francia film. Műfaját nem tudnám megmondani, kicsit lehetett volna humorosabb. A történetben sok új nem volt, mindkét nem, mindkét korosztály kereste még az útját.

A film összbevétele 6 045 343 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 16 902 250 forintot termelt. A hazai mozik összesen 11 419 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film az 1977-ben azonos címmel megjelent Claude Berri rendezés remake-je (Un moment d'égarement).Szerző: erare

Az Egy őrült pillanat az 1984-es Riói románc című film forgatókönyve alapján készült, melynek főszerepében annak idején Michael Caine és Demi Moore volt látható.Szerző: erare

(2016. 03. 16.)
A barátom lánya a barátnőm?
Jean-François Richet a kapuzárás előtti pánikot gyökeresen eltérő módon feldolgozó barátok és lányaik történetét, az elárult barátságot nagyon jó érzékkel meséli el, a fülledt tengerparti nyár hangulata rátelepszik a vászonra, de a filmnek vannak mélységei is, mondanivalója és átgondoltsága miatt sokkal több egy könnyed, felejthető limonádénál. 7/1... Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 03. 10.)
Egy őrült pillanat
Claude Berri 1977-es filmjének remake-jében két zseniális francia színészt és két szenzációsan csábító francia lányt eresztenek egymásnak. 75/100 Több

Értékelés: 8.7/10
(2016. 04. 24.)
Egy őrült pillanat
A modernizált 1977-es film ma is helytálló, és mindenképp élvezetes. Magával ragadó szűk két őrült órát tölthet el a moziban, aki ezt a filmet választja. 8,7/10
Modern család
2009