Ennyi volt

Christoph Maria Herbst
Annette Frier
Christoph Maria Herbst

2018.12.08 indingo

A Halál aki csak egy postás, na ne.

Egy kis irónia soha nem árt főleg ha a Halál bejelentkezik és mielőtt megcsókol talán lesz egy kis időnk, hogy átgondoljuk az életünket, a kapcsolatainkat. Többet is ki lehetett volna hozni ebből történetből, főleg a tragikomikumot erősíthették volna. Tulajdonképpen semmire nem ad választ és ezért kicsit hatásvadásznak is tartom.

2015.02.21 kasztni

Annak ellenére, hogy ez egy egészen kellemes vígjáték engem egyúttal le is tudott húzni. Nagyon mély és tartalmas történet, amit szerintem mindenképpen látni kell. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

2016.05.23 Denisqoo

Szerintem ez a film egyszerűen elhasalt a történeten. Túlságosan is kiszámítható volt, amit még a jobban megírt karakterek sem igazán tudtak megmenteni. Nagyon nagy kár érte.

2018.10.25 [email protected]

2x is láttam. Zseniális film! Minden poénja ül, ugyanakkor utólag átgondolva minden fontos dolgot elmond a rákkal kapcsolatban, és az a humor amibe csomagolja... hihetetlen! Minden rákkal élőnek látnia kellene! Tudom, mert érintett vagyok. Sajnálom, hogy sehol nincs fent a neten. Jó lenne letölteni! HATALMAS FILM!