Szezon

Berto49   2017. 12. 06.

Török Ferenc filmje, láttam már jobb magyar filmet is. Három kallódó fiatal srác a Balatonon. Hiába fürkészi a jövőt a végén az egyik főhős, az teljesen kilátástalan. A menyasszonyos jelenet szerintem nem túlságosan életszerű, bár ki tudja?! Tipikus egyszernézős film, egy magyarral több van a listámon/rovásomon.

kasztni   2015. 07. 25.

Szerintem elég életszagú volt ahhoz, hogy visszaadja a korszak és a helyzetek hangulatát. Nekem tetszett, igaz lehetett volna helyenként pörgősebb is, de így is jó.

juliS   2015. 03. 06.

Azt azért nem mondhatom, hogy kidobott idő volt megnézni, de nem a legjobb magyar filmek egyike, az biztos. Egyszer nézhető.