Úttalan út (2002)

Interstate 60: Episodes of the Road

Vélemények: Úttalan út (2002)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

moviewer   2017. 07. 20.

Ezt a filmet túl kevesen látták ahhoz képest amennyit érdemelne. Én is csak véletlenül futottam bele, de teljesen megérte megnézni, remek szórakozás. Humoros és kreatív alkotás.

alex   2015. 03. 10.

Kellemes meglepetés. Szépen átdolgozott forgatókönyv, nem mindennapi amerikai fantasy családi road movie, egy-két nagyon jó ötlettel.

Biktop   2015. 05. 01.

Egy szürreális film, aminek nézése közben nem kell mást tenned, mint hátradőlnöd és élvezned, ahogy végigszáguldasz a 60-as úton. Mert azon az úton csak itt tudsz végigmenni és nem semmi ez az út. :)

Csillagpor   2018. 10. 21.

Nagyon klassz film. El sem hiszem hogy mennyire nem ismert ez a film, ahhoz képest hogy milyen jó és tanulságos kis mese szerű film. Mert végső soron egy mesealap ez a történet, de egy nagyon jó alapanyag. James Marsden pedig kitűnő főszereplő. Oldman pedig csak tovább színesíti a filmet a sajátos és klasszikus játékával, humorával.

Syracuse   2015. 06. 03.

Mivel egy vígjátékról van szó, a logikai buktatókat most nem részletezném, de az én szemem szúrták, biztosan másokét is. Viszont az a tény, hogy kb. 70 perc után az egész vígjáték téma átvált egy nyálas, erőltetett és kínos poénokkal tűzdelt romantikus vígjátékba - ugye ezeknek közös ismertetőjele, hogy egyáltalán nem viccesek - 3 csillagról 1-re le is viszi az értékelést. Azért a színészek miatt adok 2-t.

somi   2015. 11. 22.

Kellangy   2015. 06. 19.

Úgy látom nagyon kevesen látták ezt a filmet, pedig szerintem felesleges húzzák le, kellemes időtöltés, jó történet. Kellemes kikapcsolódást nyújt, családi film, ajánlom.

Bolhaseb   2018. 12. 26.

Véletlenül, mások ajánlása alapján jutottam el ehez a filmhez, s nem bántam meg. Nagyon-nagyon tetszett. Ahogy egy elöttem szóló jellemezte-szürreális, de ez szerintem csak a felszín. Nagyon sokat mond a saját döntéseinkröl, a döntéseink kialakulásának folyamatáról, s a hatásukról!