Valaki más élete

Valaki más élete

La Vie d'une autre

Marie 40 éves. Egy reggel arra ébred, hogy ismét huszonötnek érzi magát, mert több mint egy évtized kiesett az életéből. Felébred, és egy olyan kapcsolat kezdetén hiszi magát, amely valójában éppen az utolsókat rúgja. És arra is ráébred, hogy mindösszesne négy napja maradt, hogy visszahódítsa élete szerelmét, a férjét.

Forgatókönyvíró: Claire Lemaréchal, Sylvie Testud
Ország: Franciaország, Luxemburg, Belgium
Premier (HU): 2012.09.06.
Sylvie Testud

2018.03.31 Bazzzsi

Juliette Binoche gyönyörű a filmben. Vagy ő vonta el a figyelmemet de maga a t9rténet nekem nagyon nyomasztó volt és érdektelen. Nem volt teljesen tiszta a dolog.

2016.04.25 ANdraS

Abszolut nem értem, miért van ennek a filmnek csak 63 százaléka. Igen, szó sincs itt egy komoly drámafilmről, és a fikció mérete sem add neki hitelességet, de hát Binoche tökéletesen eljátszotta a 26 évest egy 41 éves testében és a film egyszerűen ar... Több

2018.01.08 indingo

Nekem nem tetszett a film. Nem elég kerek, helyenként értelmetlen, másutt nem tudták leütni a poént holott adott volt. A befejezése nincs, mindenki gondol amit akar.

2016.07.06 Pock

Nagyon hitelesen, meggyőzően alakít benne a színésznő. Érdekes és fantáziadús a története, nem mindenbnapi film. Nekem nagyon átjött és bejött. Magával ragadó.