RókaÚr   2016. 11. 05.

Sok közös van bennünk a főszereplővel, Bennel, drukkoltam is neki, valahányszor igyekezett vkit hazavinni éjszakára, aztán lehetőleg soha többé nem találkozni vele. Jól tette, hogy a nemesebb szerve köré szervezte az életét, de amikor egyszer beletalált vele a "(nem)megfelelelő lyukba, és engedte, hogy ez átírja az életét, kiábrándultam belőle.

Sniper   2016. 07. 10.

Jó kis film, amit minden kapuzárási pánik küszöbén álló pasinak érdemes lenne megnéznie. Jó h pont Michael Douglas lett a főszereplő, abszolút hitelesen alakítja a szerepét. Róla mindent el tudok képzelni, amit pasiról csak el lehet.

Michael Douglas
Michael Douglas

Michael Douglas és Danny DeVito szobatársak voltak az 1960-as években, New Yorkban.