indingo   2017. 10. 07.

Hihetetlen, hogy Cara Delevingne a modell karrierrje mellett egyre több neves filmben is szerepet kap. Nagyon helyes ez a film, kicsit olyan retro szaga van, de jó értelemben.

ArpiHajdu és Réci   2016. 11. 11.

Már több John Green regényt elolvastam és kijelenthető, hogy történetei abszolút filmvászonra kívánkoznak. Így van ez a Papírvárosokkal is, ami nekem filmben talán még picit jobban is tetszett, mint könyvben (persze tudom, nem létezne a film, ha nem volna a könyv), de a szereplők valahogy szimpatikusabbá váltak a moziban. Nat Wolff saját korosztályának egyik tehetséges fiatal színésze és ebben a történetben a maga esetlenségével az egyik legkedvesebb figurája a filmnek. A főszereplő srác legjobb cimborái pedig méltán egészítik ki és teszik viccessé ezt a különleges sztorit. Talán egyedül Cara Delevingne nem jött be Margo szerepében, nekem kicsit túl sok volt a csaj, s míg Margo a regényben igazi egzotikum, addig Delevingne inkább idegesítő volt. A Csillagainkban a hiba után ez egy újabb történet, amely nem mindennapi fiatalokról szól, csupán a témája nem annyira szomorú és könnyezős. Ajánlom megnézésre mindazoknak, akik szeretik azokat a tini filmeket, amik azért egy kicsivel komolyabban veszik magukat, mint mondjuk az Amerikai pite filmek. Könnyen megjósolható a jövő, John Green történeteivel nem utoljára találkozunk a mozikban.

Deku   2017. 08. 17.

Ritka módon elszúrt film lett, egyedül Cara miatt volt érdekes a film de a történet maga semmitmondó volt számomra. Nagyon vontatott és semmilyen az egész.

dailyfilmsan   2018. 09. 12.

Jól indított a film és tartotta is az ütemet az utolsó negyedig. Onnantól elvesztette minden szimpátiám és érdeklődéssemet. Sajnos mivel könyvadaptáció így nagyon nem lehet szapulni a készítőket ez így lett megírva. Ezen pedig a szereplők sem tudnak változtatni. Oké hogy ennek a filmnek a nagy sztárja Cara... de itt még nagyon látszik hogy inkább modell mmint színésznő.

Szilonka   2017. 05. 23.

Szerintem ez egy nagyon kedvelhető film, legalábbis engem magával ragadott a története. A barátság szálak bemutatása és az első szerelem kibontakozása is helyes volt.

Jaz Sinclair
Austin Abrams
Julia St. Vincent
Jaz Sinclair
Austin Abrams
Nat Wolff

Legalábbis, amikor ilyen filmeket látok, nagyon szeretnék fiatalodni 20 évet. A Csillagainkban a hiba után John Green egyik korábbi regénye is megkapta a maga szerethető adaptációját. több»

Arcátlanságnak tűnhet, hogy 2015-ben olyan szerelmes filmet nyomjanak le a nézők torkán, aminek az alapsztorija az a – már a kétezres években is – elavult ötlet, hogy a kedves, de kissé szerencsétlen szomszéd srác titokban epekedik a suli jó nője után, mígnem egy fordulatnak köszönhetően valahogy összekerülnek. Ehhez képest a Papírvárosok egy kedves, élvezhető kis film, ami bár nem hagy maradéktalanul mély nyomokat bennünk, kellemesen elringat, és remek kikapcsolódást ígér. több»

Biztos vagyok benne, hogy Jake Schreier filmjének meglesz a maga közönsége, elvégre tesz azért, hogy a néző rossz ízlését kiszolgálja. Noha tartogat tényleg felemelő képsorokat, óva intenék mindenkit, mert hiába a libabőrös pillanatok, ha beárnyékolja őket az a fajta borzalmas közhelypuffogtatás, amit a Papírvárosok felmutat. több»

Chuck puskával kirontó apjának szinkronhangjaként cameózik a filmben John Green.

(mamiéstöti2 )

John Green a film utómunkálatai közben Taylor Swift 1989 című lemezét hallgatta inspirációként.

(mamiéstöti2 )

A film elkészítését fontos volt 2015-ben lezárni, mert az állami adókedvezményeket eltörölték december 31-el.