Papírvárosok

Paper Towns

Kultúrpart.hu
2015/07/17

Értékelés: 7.5/10
Megint tinédzser akarok lenni!
Legalábbis, amikor ilyen filmeket látok, nagyon szeretnék fiatalodni 20 évet. A Csillagainkban a hiba után John Green egyik korábbi regénye is megkapta a maga szerethető adaptációját. Több

Hetediksor.hu
2015/08/03

Vissza a kilencvenes évekbe
Arcátlanságnak tűnhet, hogy 2015-ben olyan szerelmes filmet nyomjanak le a nézők torkán, aminek az alapsztorija az a – már a kétezres években is – elavult ötlet, hogy a kedves, de kissé szerencsétlen szomszéd srác titokban epekedik a suli jó nője után, mígnem egy fordulatnak köszönhetően valahogy összekerülnek. Ehhez képest a Papírvárosok egy kedves, élvezhető kis film, ami bár nem hagy maradéktalanul mély nyomokat bennünk, kellemesen elringat, és remek kikapcsolódást ígér. Több

Smoking Barrels
2015/08/03

Biztos vagyok benne, hogy Jake Schreier filmjének meglesz a maga közönsége, elvégre tesz azért, hogy a néző rossz ízlését kiszolgálja. Noha tartogat tényleg felemelő képsorokat, óva intenék mindenkit, mert hiába a libabőrös pillanatok, ha beárnyékolja őket az a fajta borzalmas közhelypuffogtatás, amit a Papírvárosok felmutat. Több

Filmtekercs.hu
2015/08/04

Mindenki Margo Roth Spiegelmant keresi
A Csillagainkban a hiba után nem kellett sokat várni egy újabb John Green regény megfilmesítésére. A Papírvárosok után meg azt gondolom, hogy a következőre sem kell majd! Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!