Papírvárosok

Paper Towns

2024.03.17 Ари Шандор

Lehet, hogy csak nem értettem meg...???

Rettentő lassú folyású, vontatott szenvedés. Ha volt valami más mondanivalója a kamaszkori szerelem és annak mozgatóerején kívül, akkor nem jött át. Ha csak ennyi volt... hát akkor roppant gyengécske lett. Szerintem ez a film időpocsékolás.

2017.10.07 indingo

Hihetetlen, hogy Cara Delevingne a modell karrierrje mellett egyre több neves filmben is szerepet kap. Nagyon helyes ez a film, kicsit olyan retro szaga van, de jó értelemben.

2016.11.11 ArpiHajdu és Réci

Már több John Green regényt elolvastam és kijelenthető, hogy történetei abszolút filmvászonra kívánkoznak. Így van ez a Papírvárosokkal is, ami nekem filmben talán még picit jobban is tetszett, mint könyvben (persze tudom, nem létezne a film, ha nem ... Több

2017.08.17 Deku

Ritka módon elszúrt film lett, egyedül Cara miatt volt érdekes a film de a történet maga semmitmondó volt számomra. Nagyon vontatott és semmilyen az egész.

2015.10.10 kabel

Egy egyszerű tini vígjáték, amit már vagy ezerszer láttunk és itt nem mutat semmi újat vagy érdekeset vagy relevánsat, csak újra végigpörgeti az Amerikai Pite pontjait, csak az egészet sokkal lazábban és visszafogodtabban prezentálja. A történet fősz... Több

2018.09.12 dailyfilmsan

Jól indított a film és tartotta is az ütemet az utolsó negyedig. Onnantól elvesztette minden szimpátiám és érdeklődéssemet. Sajnos mivel könyvadaptáció így nagyon nem lehet szapulni a készítőket ez így lett megírva. Ezen pedig a szereplők sem tudnak... Több

2017.05.23 Szilonka

Szerintem ez egy nagyon kedvelhető film, legalábbis engem magával ragadott a története. A barátság szálak bemutatása és az első szerelem kibontakozása is helyes volt.

2017.11.22 Bazzzsi

Végre egy fiatalokról szóló film, ahol nem fenékig tejfel az élet. Sok-sok kalanddal, remek zenékkel készült film. A szereposztását is csak dicsérni tudom.

2018.11.04 VvV

Végre egy amerikai fiataloknak szóló film, ami nem a bulizásról és az alkoholról szól. Szép történet szerelemről és barátságról.

2017.07.29 Lonka

Szerencsére nem egy üres, mondanivaló nélküli tinifilm lett belőle. Imádtam a karaktereket és a történetben is volt kaland, és izlésesen volt humoros.

2017.09.24 rainman

Felnőttként is (majdnem) élvezhető filmet kaptam. De valójában ez egy tini dráma volt, kicsit vontatott történetvezetéssel, közepes színészi játékkal, so-so hangulattal. Egyszer nézős darab, vannak sokkal jobbak az utóbbi időből is!

2017.12.12 Greeta

Meddig tart a gyerekkor és hol kezdődik a felnőtt lét? A film főszereplői már nem gyerekek. Olyan szívmelengető az egész film története. Nekem nagyon tetszett.

2019.04.01 Timcsi

Az utóbbi évek legjobb könyvadaptációja. Szuper hangulat, remek karakterek és tartalmas párbeszédek.

2019.04.21 petraszab

Eléggé érezni rajta, hogy amerikai. Útnak indulunk, hogy megtaláljuk a szomszéd lányt, akibe titkon szerelemesek vagyunk. A vége viszont tetszett.