Papírvárosok

Paper Towns

2016.07.01 punktum

Nem egy szokványos film, nekem eléggé bejött. Cara kisasszony egy picit fiús.

2016.05.03 Kutyus

Tetszett a film műfaja; ahogyan a kategóriák keverednek benne, egy nagyon jól összerakott film kerekedett ki belőle. Érdekes és romantikus, magával ragadó film.

2016.02.22 BlaBlaBla

Megnyerő hangulatú film. Szép történettel, mondanivalóval. Örülök, hogy nem lett happy and a vége. Ha Delevingneről nem tudnám, hogy modell lehet el se hiszem. Elismerem, hogy érdekes arca van, de néha eléggé férfias a tekintete.

2016.02.08 RobThe10

Nekem tetszett ez a film. Noha tipikus Hollywoodi anyag, mégis bevonzott a film! A története nagyon megfogott, a srácok is vitték a filmet, de tipikusan egyszernézhetős kategória.

2016.02.09 Dniel

Aki szerette a a Csillagainkban a hibá-t, annak ez is be fog jönni. Persze a történet nagyon más, de a hangulat valahogy mégis hasonlít. Szerintem egy kimondottan szép film, csak ajánlani tudom.

2015.11.04 Ballerz93

Ez valami szörnyű én ilyet még nem pipáltam. Kellett vagy 5 perc a film után mire felfogtam, hogy pont most dobtam ki az ablakon egy csomó időt. Mivel ez teljesen felesleges volt.

2015.09.03 Sniper

2016.04.01 mártilány

Nagyon egyedi, nagyon különleges történet, hirtelen még csak hasonlót sem tudom mondani. Engem azonnal elvarázsolt, és közbe-közbe meg is nevettetett. Tegyetek vele egy próbát, nem fogjátok megbánni.

2019.08.01 nopepatryk

Érdekes volt a történet, de nem foglalt le eléggé. A témák a filmben feszegették a hosszúságukat. A karakterek személyisége egyedi, egyszer érdemes megnézni.

2015.10.11 rapid21

Szerintem egy lapos kis romantikusnak tünő filmecske . egyszer nézhető de többször nem !