Valami Amerika

Valami Amerika

2015.08.16 doffy_joka

Ez mi volt? De komolyan... Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a jelenetek is elég laposak, erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.

2015.08.21 Dracule

Rendkívül egyedi alapötlet, nagyon jó sztori. Ez egy ízig-vérig izgalmas, fordulatos film, egy hihetetlenül jól eltalált szereposztással. A színészek választása is tökéletes. Magával ragadt. Imádtam!

2017.07.04 gerda

Magyar filmek közül a kedvenceim között szerepel, jó kis fordulattal és poénokkal. A második rész is nagyon tetszett azt is érdemes megnézni szerintem.

2016.04.28 Cordelia Bennett

Remek szórakozás, felejthetetlen részek, speciálisan magyar poénok. Gyönyörűen lekerekített történet, óriási csattanóval a végén. Látszik, hogy a rendező reklámfilmeket csinált előtte, minden hatásos, ütős. Ahogy Alex rágja a szivarját a liftben, T... Több

2016.05.21 Vadgazda

Szerethető magyar film magyaroknak magyarokról. Kifejezetten tetszett, az egyik olyan magyar film ami probál kitűnni a régi klasszikusok és nagyszerű alktoások közül. Valamelyest sikerül is neki, párszor elő lehet venni és megnézni.

2015.03.31 tbandi1989

Egyik legjobb magyar film.

2018.06.15 schvarz

Mindenképpen a jobb magyar filmek között van mind a cselekményét, mind a humorát tekintve. Szórakoztatott, lekötött. Akár többszöri nézésre is kellemes élmény, felvidító film.

2017.07.14 nagyfarku27bp

Óriási pozitív csalódás volt ez a film. Több igen gyenge Magyar film után már kedvem sem volt megnézni ezt a filmet, de nagyon örülök, hogy megnéztem! Hatalmas poénok, és jó a sztori is. A színészek közül néhány szerepre nem a csókosokat tettem volna be, de így is megvan az 5 csillag! Mindenkinek ajánlom. Remek film!

2015.11.04 Katalin21

Nagyon korrekten , szórakoztatóan jó magyar film ,ahoz képest,amire számítottam, a főcím dalát is nagyon szeretem, és tényleg valami amerika a sztori lényege is.