Valami Amerika

Valami Amerika

2021.12.20 leo1969

Jó kis film.

Sajnos nem vonul be a magyar film klasszikusok sorába.Harmatgyenge rendezés,és történet.Olyan igazi semmitmondó,üres,és hangulattalan alkotás.A humor sem sül el igazán,és a színészek játéka is erőltetett,és csapnivaló.Nem ajánlanám senkinek.

2017.07.24 Deku

Ez gyakorlatilag tiszta röhej volt ez a film. Bár azt elismerem, hogy az Üvegtigrisnél azért jobb de nem volt az a hú de felejthetetlen téma. Nem ajánlom senkinek.

2018.12.22 VvV

Olyan érzésem volt közben, mintha egy amerikai film másolatát nézném. A története elég gyermeteg.

2017.03.08 GedyPapa

Magyar szinten nagyon jól sikerült romantikus vígjáték, amiben nem a mély mondanivalót kell keresni, sokkal inkább élvezni kell és hátradőlni! A szereplők jól el lettek találva mind Győző a nagy arcú Casanovaként, vagy akár Szonja a butácska "színésznő" szerepében.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom. Egyik legjobb magyar vígjáték. Tökéletesen elmebeteg történet és tipikus magyar humor zseniális színészgárdával. És az a forgatókönyv:"D "Ez egy sötét hely, ez egy sötét város"...egy életre belémégettXD

2018.07.30 Norbi

Egy ritka példája annak, hogy a magyar filmek tudnak olyat nyújtania mint mondjuk egy amerikai film. Sziporkázó humorú film volt, nagyon élveztem a történet kibontakozását is.

2017.10.14 kevelin

Nemrég láttam másodjára és valami szörnyű. Nekem nagyon nem jött be...

2015.05.05 ocso

Hujbert bírtam leginkább, aki kedvesen csetlik- botlik a helyét kereső értelmiségi ifjonc szerepében. Oroszlán Szonja pedig a tipikus szőkenő prototípusa.

2018.01.30 diumiu

Az egyik legnagyobb kedvencem a magyar filmpalettáról. Milliószor láttam már, nem tudom megunni. A szereposztás páratlan, a történet is nagyon tetszett. Nálam tökéletes!

2016.02.18 trixxy

Egyik legjobb vígjáték a magyar filmek között, amit az elmúlt 15 évben készítettek. Pörgős, vicces, rengeteg szófordulat van benne, amit mai napig emlegetünk. Érdemes megnézni.

2018.01.30 MMcFly2015

A Valami Amerika 3 jól sikerült kampánya miatt felnyílt a szemem, hogy ideje lenne behoznom egy régi lemaradást, mert valahogy csak apró foszlányokat láttam az első két részből, a teljes filmet még soha. Így 2018-ra eléggé idejét múlt filmnek tűnik. ... Több

2016.02.14 doroffee

Nagyon jó magyar vígjáték. Tud úgy vicces lenni, hogy kevés buta poén van benne, és azok is nagyon bájosan vannak megoldva. Minden karakter nagyon valósághű, olyanok, akikkel minden nap találkozunk.

2017.03.09 Hedy0809

Szuper vígjáték! Nagyon jól megírt párbeszédek, szituációk... Itt-ott a színészek nem túl hitelesek, de nem megy a hangulat rovására. Bármikor meg tudnám nézni! Ajánlom! :)