Velvet Divatház

1. évad (2013) - 15 epizód
2. évad (2014) - 14 epizód
3. évad (2015) - 15 epizód
4. évad (2016) - 11 epizód

A sorozat középpontjában a tekintélyes Velvet Divatház élete, jövőjének alakulása, ill. annak örököse, Alberto és a nála varrónőként dolgozó Ana szerelmi kapcsolata áll. A történet az ’50-es, ’60-as évek Spanyolországában játszódik; felvonultatja a kor ruhakreációit, de az időszak jellegzetes autóiban is gyönyörködhetünk.

(erare)

Ország: Spanyolország
Premier: 2013.09.04. | Netflix (2020.03.05.)

2017.08.22 Deku

Sajnos ez is egyike a legtöbb spanyol szappanoperának. Nem különbözik tőle szinte semmiben. Márpedig ez nem pozitívum. Hamar elvetettem a dolgot. Nem volt szimpatikus.

2017.04.20 indingo

A cím szereplő divatház méltán megjelenik a sorozatba. Gyönyörű ruhák és frizurákkal találkozhatnak vele a néző. Több szálon futó romantikus történet, több korosztály számára.

2017.07.29 Lonka

Én jobb és izgalmasabb spanyol sorozatokhoz vagyok szokva. Ebben túl sok a szerencsétlenkedés és a tétlenkedés, olyan brazil szappanopera jellege van az egésznek.

2015.07.13 Andrea67

Sziasztok. Én utálom a mexikói, brazil....csöpögős, nyálas és borzalmasan primitív szappan operákat, de ez egy bübályos, aranyos sorozat, amit csak ajánlani tudok, főleg azoknak a hölgyeknek, akiknek bejön az 50-es, 60-as évek eleganciája, nagyon nőies vintage divatja. Egy igazi időutazás az akkori divat világába.

2015.03.31 Toncsi

Látvány tekintetében kiváló sorozat, a történet is tetszett, de a színészek kicsit gyengék. Egyébként nagyon szerettem.