Velvet Divatház (2013-2016)

Velvet

Deku   2017. 08. 22.

Sajnos ez is egyike a legtöbb spanyol szappanoperának. Nem különbözik tőle szinte semmiben. Márpedig ez nem pozitívum. Hamar elvetettem a dolgot. Nem volt szimpatikus.

indingo   2017. 04. 20.

A cím szereplő divatház méltán megjelenik a sorozatba. Gyönyörű ruhák és frizurákkal találkozhatnak vele a néző. Több szálon futó romantikus történet, több korosztály számára.

Andrea67   2015. 07. 13.

Sziasztok. Én utálom a mexikói, brazil....csöpögős, nyálas és borzalmasan primitív szappan operákat, de ez egy bübályos, aranyos sorozat, amit csak ajánlani tudok, főleg azoknak a hölgyeknek, akiknek bejön az 50-es, 60-as évek eleganciája, nagyon nőies vintage divatja. Egy igazi időutazás az akkori divat világába.

Lonka   2017. 07. 29.

Én jobb és izgalmasabb spanyol sorozatokhoz vagyok szokva. Ebben túl sok a szerencsétlenkedés és a tétlenkedés, olyan brazil szappanopera jellege van az egésznek.

Gríz   2016. 04. 18.

Az elmúlt években a spanyolok is egészen ügyesen felzárkóztak a tévésorozatok mezőnyében. Amellett, hogy nem olcsó és híg recept alapján készítik a zömében romantikus történelmi sorozataikat, nagyon aprólékos gonddal szerkesztik meg őket: kiváló kis ... több»

Toncsi   2015. 03. 31.

Látvány tekintetében kiváló sorozat, a történet is tetszett, de a színészek kicsit gyengék. Egyébként nagyon szerettem.