
Vélemények (7)
Középgyenge tragikomédia, nem sok köze van a leírtakhoz, és ez nem lesz az a film, amit egyébként vársz. Számos filmet ismerek, amiben szerepel a „bosszú” kifejezés, vannak jók, illetve kevésbé jók. Az azonos című sorozat meg zseniális, ez a közelébe... Több
Alapvetően bírom a rendező munkásságát és a film forgatókönyve teljesen rendben van, igaz, a története jellegéből adódóan szépen teret biztosít komikus jeleneteknek. A gond a film identitása és üzenete lenne. Egyrészt egyszerre akar egy mély nemzeti ... Több
Ki és honnan szedte ezeket a műfajokat ehhez a filmhez? Köze sincs egyikhez sem. Ez csak egy borzasztóan unalmas dráma, ami kicsit vígjáték is akart lenni, de nem lett.
Csal bizony, mert amit itt látunk, az nem poén és nem thriller. Az csak a csomagolás. Ez egy görbe tükör. Méghozzá olyan, ami az értékek válságát domborítja ki. Főhősünk ugyanis egy barátnő-kaland kapcsán szembe jövő temetés ürügyén akar majd podcas... Több
Jól bemutatja a nagyváros és a vidék közti különbséget, kellene egy hasonló film Magyarországról is. Volt benne néhány ütős monológ, a történet viszont elég vékony, bár itt szerintem nem olyan fontos. És azon agyaltam még, hogy Ashton Kutcher jó Joel lehetett volna a The Last of Us sorozatban?