Vicious

Curacao86   2015. 07. 27.

Vicious (2013) S01 / S02 (2015) ;) --- Az 1. évadot a megjelenése után nem sokkal egy ismerősöm ajánlására néztem meg és nagyon tetszett, így nem volt kérdés, hogy megnézem a folytatást, ami 2015. júliusában teljes egészében elérhetővé vált (S02)! :) Az angol humort mértékkel kell fogyasztani. Ebben a sorozatban viszont nem csak a tartalma, hanem a mennyisége is megfelelő, úgy jó, ahogy van. Ebből a kedves, csipkelődő humorral egymást piszkáló, de mégis szerető meleg párról szóló történetből pont ennyi elég. Aki egy kicsit is bírja a szarkasztikus / brit humort annak mindenképpen ajánlom! :)

Ian McKellen
Derek Jacobi