2022.09.05 20:34 Piczil Zsolt Olvasottság: <100x
0

Sorozatgyilkos bronzérem

Kell-e woke fantasy? Nem. Egyébként jó ez a woke fantasy? IGEN!!!

Az első két részből nem az egész sorozatra reflektálok, inkább így írom: "na, ha ilyen jó és remek lesz végig, akkor megadom az 5/5 pontot rá". Nekem minden stimmel ebben a sorozatban eddig... Illetve kicsit berzenkedek azon, hogy a férfiak visszacsúsztak statisztának a főszereplő tünde és hobbit nők alá, de egyébként a francot sem érdekli a férfibüszkeségünk! Ilyen történetet, SZEREPLŐKET, akciót akarok VÉGIG ebbe a sorozatba! Pont.

Sorozatgyilkos bronzérem

UPDATE

Sajnos tévedtem. Az első két rész után leállt a cselekmény, kapjuk az elnyújtott "sorozat-tészta"-unalmat. Basta pasta! Elnézést. Megint csak ki kell mondanom: tévedtem. Ugyanilyen a Star Wars: Andor sorozat is. Sajnos azt kell mondjam, hiába láttam már elmés, igényes (pl. Loki) sorozatokat, egyszerűen borzalmasak fantasy vagy sci-fi témában. Inkább mozifilmeket kellene nézni.

Ez a régebbi facebook véleményem a témában:

(Mozi)filmek és sorozatok párharca, amiből a COVID miatt a streamingcsatornák jönnek ki jól. Én csak azt sajnálom, hogy a kétórás filmmeséléssel megszűnik a lényegre törő történet, dramaturgia. Jönnek a végeláthatatlan mesék, amikben semmi nem történik, a szereplők csak állnak egymással szemben és a semmiről beszélnek. De még ha akcióhősről is van szó, hát mivel van idő, megtudjuk, milyet ürített reggel és milyen pulcsit szeretne hordani, merre tekeri a jointot, milyen a cipőjének a bal orra stb... Végeláthatatlan folyamban kapjuk a történet szempontjából érdektelen információkat. Ami jól működik egy sorozatnál, hiszen ott a szereplők miatt nézzük, de ha nem lesz más... Dögunalom.

akció | dráma | fantasy | kaland

Az Amazon Studios sorozata elsőként hozza el Középfölde másodkorának legnagyobb hőseit és legendáit. Ez az epikus történet évezredekkel A hobbit és az eredeti Gyűrűk Ura... több»

0