Nagy King-rajongó vagyok. Tudom, hogy a filmjei soha nem fogják a könyvei hatását elérni. De ez a sorozat a legalja. Az Intézet című könyve az egyik csúcsa munkásságának. Nem tudtam letenni. Ez a sorozat viszont olyan, mint amikor egy 10 éves gyerekre bízzák a Wellington bélszín elkészítését . Ez a sorozat még a Mr. Mercedest is alulmúlja. Persze tudom, aki nem olvasta ezeket a könyveket, annak tetszeni fog.
Sci-fi kedvelőknek kötelező... Az utóbbi hónapok legjobb sci-fi termése.
Biztos sok mindenki unalmasnak fogja tartani, mert ebben a filmben nem hal meg 2 percenként egy földi vagy egy földönkívüli.
De nagyon komoly elgondolkodtató darab...
Pici költségvetéssel, mindössze 2 élő színésszel nagyszerűt alkottak.
65 Az intézet (2025)